درباره نی نی عکس


درباره نی نی عکس

به سایت نی نی عکس سایت کودکان خودتان خوش آمدید.

نی نی عکس یک شهر اینترنتی نیست!

نی نی عکس یک آتلیه عکاسی نیست!

نی نی عکس به عنوان نخستین فتوگالری اینترنتی برای کودکان عزیزمان ایجاد شده است! سایت نی نی عکس ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران می باشد.

سایت نی نی عکس از سال ۱۳۹۱ فرودین ماه ایجاد شد برای کودکان ایرانی برای این نوگلان خوشگل و زیبا که در زیر سایه پدران و مادران اون ها که روزی بزرگ خواهند شد.

سایت نی نی عکس را برای ثبت لحظات و خاطرات دوران کودکی کودکانتان راه اندازی کردیم تا با یاری شما بزرگواران مادران و پدران عزیز دست به دست هم سایتی مفید و یادگار برای آنان به جای بگذاریم.

طولی نخواهد کشید که فرزند زیبای شما بزرگ خواهد شد و پا به اینترنت خواهد گذاشت. چه خوب است فضایی باشد که روزی به سایت نی نی عکس بیاید و عکس های دوران کودکی خود را در ان مشاهده کند ببیند که مادر و یا پدر او چقدر دوستش می دارند که قطعا همین است. تا بزرگ شد خودش عکس کودک خودش را نیز به یادگار بگذارد.

هدف نی نی عکس جمع آوری همه عکس های کودکان ایرانی در کنار هم است! ایجاد آلبوم شخصی برای کودک به منزله ایجاد ثبت دوران کودکی او در این فضا است.

امروز سایت نی نی عکس فضای ثبت یادگاری را برای عکس های دوران کودکی غنچه هایی نوشگفته مان فراهم کرده است تا با ایجاد آلبوم در نی نی عکس همیشه به یادگار بماند.

همچنین سایت نی نی عکس در کنار این هدف برنامه های ویژه ای در آینده برای نی نی های خوشگلو مامانی در سایت دارد.

با تشکر مدیریت سایت نی نی عکس

--------

نی نی عکس در رسانه ها :

انتشار خبر افتتاح نخستین سایت فتوگالری کودکان ایرانی با نام نی نی عکس پایگاه خبرگزاری وبناطراحی سایت شایگان